BLOG  

ANASAYFA BLOG

KİRALIK VİNÇ - (0530 311 14 05)

Gökçel Vinç uzun yıllardır vinç kiralama sektöründe hizmet vermekte olan köklü bir firmadır. Sektörün en uzman ekibi ile birlikte güvenilir ve zamanında hizmet veren öncü firmaların başında gelmektedir. Parkında bulunan araçlar sepetli platform, hiyap vinç, mobil vinç, makaslı platform, eklemli platform, jumbo platform, örümcek platform, forklift ,manitu, tır, kamyon, transpalet, tam akülü ve manuel istif makinaları araç parkında mevcuttur. Yapılması güç olan işlerinizi büyük bir titizlik ve itina ile çözmektedir.

Çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız. GÖKÇEL VİNÇ ailesi olarak iyi çalışmalar diler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

MAKASLI PLATFORM - (0530 311 14 05)

Makaslı platform kauçuk tekerlekleri olan ve düz zemin üzerinde hareket edebilen 0 m'den 25 m'ye kadar yükselebilen araç üzeri platformların giremediği dar ve alçak alanlardan rahatlıkla geçiş yaparak iklimlendirme, süsleme, elektrik tesisatı döşeme, su tesisatı döşeme, tabela, folyo, vinil germe vb çalışmalarında işlerinizi kolaylaştırır. Gökçel vinç makaslı platform kiralama hizmetlerini en üst düzey güvenlik şartları ile siz değerli müşterilerimize saatlik günlük aylık yıllık olmak üzere kiralama hizmetlerini sürdürmektedir. Araçlarının periyodik bakımı, çalışanların sağlık raporlarını, iş güvenlik eğitim ve belgelerini tamamlamış personelleri ile hizmetlerini en güvenilir şekilde sürdürmektedir.

Kurumsal vinç kiralama firması olan GÖKÇEL VİNÇ, sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

 

ÇEKMEKÖY KİRALIK VİNÇ - (0530 311 14 05)

İstanbul'un yeni yerleşkesi diyebileceğimiz Çekmeköy merkezde ofisimiz bulunmaktadır. Gökçel Vinç daha çok Çekmeköy'ün vinç kiralama firması olarak bilinmektedir. İstanbul genelinde vinç kiralama hizmetleri sunan Gökçel Vinç; klima montajı, inşaatlarda, cephe çalışmaları, peyzaj, iklimlendirme, katlara eşya yük kaldırma, indirme ve taşıma işlemlerini en titiz şekilde yaparken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Firmamız iskontolu çalışmaları ile Çekmeköy esnafının en iyi taşıma, lojistik ve vinç kiralama acentesi olarak kabul görmüştür.

Gökyüzüne açılan kapınız olarak bizi tercih ettiğiniz için GÖKÇEL VİNÇ olarak teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

VİNÇ KİRALAMA - (0530 311 14 05)

Kiralık vinç sektöründe faaliyet gösteren firmamız, vinç kiralama konusunda uzman ekibimizle vinç kiralama durumunuzda sizlere yardımcı olacaktır. Firmamız kiralık vinçlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kiralık vinç konusunda marka olma yolunda ilerleyen kurumsal firmamız Gökçel Vinç tüm vinç kiralama (vinç kiralama, kiralık vinç, sepetli vinç kiralama, hiyap vinç kiralama) hizmetlerini İstanbul'un bütün semtlerinde ve çevre illerde hizmetinize sunmuştur. Yurt dışından getirdiği jumbo platformları ile vinç kiralama sektörüne kaliteli bir vizyon katmıştır.

Kaliteli hizmetin hakkını vermeyi görev kabul eden firmamız GÖKÇEL VİNÇ, yeni görevlerinde sizlere hizmet vermekten onur duyar.

 

ATAŞEHİR KİRALIK VİNÇ - (0530 311 14 05)

Ataşehir kiralık vinç, hizmetlerinin tek adresi olan Gökçel Vinç, vinç kiralama hizmetlerini en titiz, en yoğun ve inovasyona açık bir şekilde devam ettirmektedir . İş makinelerinin tümünü yeniliğe ve teknolojiye uyarlamış bir şekilde hizmet vermektedir , Gökçel Vinç, kiralık vinç hizmetleri sunan tüm firmaları detaylı bir ARGE çalışması sonucunda tüm eksikleri belirleyerek firmasına katmıştır ucu açık olan gelişme araçlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktan ve işinizi kolaylaştırmaktan mutluluk duyarız .

 

BEYKOZ KİRALIK VİNÇ - (0530 311 14 05)

Hızla büyümeye devam eden Beykoz'da işinizi kolaylaştırıp maliyetinizi düşürüp vinç kiralama hizmetlerinizi Gökçel Vinç eşliğinde güvenilir ve sonuç odaklı çözümlere ulaştırabilirsiniz. Kiralık vinç hizmetlerini 25 yıllık bir tecrübe ile sahalara hakim yapımızın yanı sıra güvenliği de üst düzeyde tutmaya devam ediyoruz. Sepetli platform kiralama, hiyap vinç kiralama, makaslı platform,örümcek platform, eklemli platform gibi hizmetlerin tek adresi Gökçel Vinç .

 

KADIKÖY KİRALIK VİNÇ - (0530 311 14 05)

Hızla büyümeye devam eden Beykoz'da işinizi kolaylaştırıp maliyetinizi düşürüp vinç kiralama hizmetlerinizi Gökçel Vinç eşliğinde güvenilir ve sonuç odaklı çözümlere ulaştırabilirsiniz. Kiralık vinç hizmetlerini 25 yıllık bir tecrübe ile sahalara hakim yapımızın yanı sıra güvenliği de üst düzeyde tutmaya devam ediyoruz. Sepetli platform kiralama, hiyap vinç kiralama, makaslı platform,örümcek platform, eklemli platform gibi hizmetlerin tek adresi Gökçel Vinç .

 

ŞİLE KİRALIK VİNÇ - (0530 311 14 05)

Şile kiralık vinç hizmetlerini üstün hizmet kalitesi ile sağlayan firmamız , avantajlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ana merkezi Çekmekmeköy’de olan Gökçel Vinç, konum olarak Şileye en yakın vinç kiralama firmasıdır. Hedefinde dünya markaları arasında olmayı barındıran Gökçel Vinç, geniş filosunun kapılarını Şileye açmıştır. Şile vinç denilince akla gelen firma olmayı sağlamak, müşterilerine verdiği hizmetten memnun kaldığını ispatlayıp tavsiyeleri ile yeni müşteriler kazanmaktan gurur duyar .