KURUMSAL  

ANASAYFA KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2008 yılında kurulan Gökçel Vinç , kiralık platform ve vinç hizmetleri sektöründe 10. Yılını geride bırakmıştır . Başarılı bir süreç geçiren Gökçel vinç sektörde öncü firmalar arasında kalitesi ile kabul edilmiş bir yapıya sahip olmuştur .

Teknoloji gündemini ve vinç imalatlarını yakından takip eden Gökçel Vinç ,Avrupa ,standartlarında yüksek teknolojide üretilmiş vinç ve platform araçlarının her geçen gün bir yenisini parkına katarak yeniliğini sürdürmektedir .

Filosunda bulunan tüm araçları periyodik muayeneleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte , Personelleri sürekli eğitime tabi tutularak iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışmaktadır . Sektörün dinamik ruhunu taşıyan Gökçel vinç Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yapısını koruyarak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Vizyonumuz; güçlü kurumsal kültürü, girişimcilik ruhu ve sürekli gelişime açık yapısı ile Mücadeleyi ve başarmayı seven Gökçel Vinç marka kalitesini ispatlayarak ulusal bir marka olmayı hedeflemiştir .

Misyonumuz; Gökçel Vinç, sunduğu hizmete kattığı farklılıklarla kalıcı üstünlükler kazanmıştır.Bilim ve teknoloji takip etmekle birlikte, yasalara ve kurallara da uygundur. Gökçel Vinç, doğaya, çevreye ve topluma katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

  • 10 YILLIK GÖKÇEL TECRÜBESİ

    Gökçel Vinç Platform, İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve merkez makine parkından Türkiye'nin tüm bölgelerine kiralık vinç hizmeti vermektedir. 10 Yıllık tecrübesi ile sektöründe öncü firma olan Gökçel Vinç Platform, kiralık vinç ve hiyap (hi up)hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hi up) temin edebilmektedir.

  • TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK ADRES

    Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap (hi up), vinç ikinci el hiyap (hi up) satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren Gökçel Vinç, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.

NELER YAPIYORUZ?

Gökçel Vinç kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir. Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son yıllarda bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı ayrıca çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir.

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Gökçel Vinç'in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap (hi up), makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı, temizlik işleri şeklinde sıralanabilir.

PERİYODİK ARAÇ MUAYENESİ

Gökçel Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Ayrıntılı bilgi, kiralık vinç ve hiyap (hi up) özellikleri, vinç ve hiyap (hi up) diyagramları için lütfen teknik bilgi sayfamızı ziyaret ediniz. Online destek operatörümüz sağdaki kutucukta sorularınızı yanıtlayacaktır.

PERİYODİK KONTROL SİSTEMİ

Gökçel Vinç ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.